Kandelaber, "God Jul", Gustavsberg, 1900-talets andra hälft samt serveringskanna och grötterrin, Gustafsberg, 1900-talets första hälft. Bruksslitage, terrin och kanna med krackelering samt fläckar, terrinen med liten kantspricka. (Största diameter 22)
700 SEK | 2021-08-01 08:28 |
700 SEK | 2021-08-01 11:33 |
550 SEK | 2021-07-30 12:20 |
450 SEK | 2021-07-31 17:12 |
350 SEK | 2021-07-30 12:13 |
300 SEK | 2021-07-29 22:33 |
100 SEK | Startpris |