Bruksslitage, repor. (Längd 21,5, vikt 830g.)
4 000 SEK | 2021-07-30 18:22 |
3 800 SEK | 2021-07-31 14:42 |
3 400 SEK | 2021-07-29 18:23 |
400 SEK | 2021-07-30 17:56 |
100 SEK | Startpris |