Olja på duk, stilleben. Signerad och daterad 42. (55x46)
1 200 SEK | 2021-07-29 19:43 |
1 100 SEK | 2021-08-01 10:45 |
750 SEK | 2021-07-29 21:32 |
200 SEK | 2021-07-29 18:57 |
100 SEK | Startpris |