Bronspatinerad metall. Antikiserande figurer. På svartmålade träsocklar. Ytslitage, socklar med repor. (Höjd 46)
1 600 SEK | 2021-08-01 09:58 |
1 500 SEK | 2021-07-31 19:17 |
1 100 SEK | 2021-07-31 11:39 |
700 SEK | 2021-07-30 16:51 |
600 SEK | 2021-07-30 21:26 |
350 SEK | 2021-07-30 14:10 |
350 SEK | 2021-07-30 15:35 |
250 SEK | 2021-07-30 08:38 |
200 SEK | 2021-07-30 08:25 |
100 SEK | 2021-07-29 19:54 |
100 SEK | Startpris |