Kaffekoppar med fat 11st, sockerskål, gräddkanna samt marmeladburk. Enstaka nagg, bruksslitage. (Kopparnas höjd 5, diameter 8,5)
850 SEK | 2021-08-01 12:05 |
800 SEK | 2021-08-01 11:56 |
700 SEK | 2021-08-01 11:52 |
600 SEK | 2021-07-31 22:56 |
500 SEK | 2021-07-30 22:46 |
450 SEK | 2021-07-30 13:01 |
400 SEK | 2021-07-30 11:08 |
250 SEK | 2021-07-30 10:02 |
200 SEK | 2021-07-30 06:05 |
100 SEK | Startpris |