Bronserad och bemålad. Krön med örn och orm. Stämplad "Wexjö Rådhusrätts stämpel" samt "JAR". Fläckar, smärre slitage. (56x28)
950 SEK | 2021-08-01 11:43 |
900 SEK | 2021-08-01 10:46 |
250 SEK | 2021-08-01 10:46 |
150 SEK | 2021-07-30 14:05 |
100 SEK | 2021-07-29 23:08 |
100 SEK | Startpris |