Modell 1842. Mässing och vitlackad metall. Textil skärm. Stämplad. Ytslitage, mindre färgbortfall, skärmen invändigt med skadad textil. (Höjd som på bild 114)
4 200 SEK | 2021-08-01 10:31 |
4 000 SEK | 2021-08-01 00:35 |
3 800 SEK | 2021-07-31 10:56 |
3 600 SEK | 2021-07-30 22:47 |
2 600 SEK | 2021-07-30 19:59 |
2 400 SEK | 2021-07-30 12:33 |
2 200 SEK | 2021-07-30 11:22 |
1 500 SEK | 2021-07-29 22:47 |
1 500 SEK | 2021-07-30 09:29 |
1 300 SEK | 2021-07-29 23:40 |
1 100 SEK | 2021-07-29 22:19 |
850 SEK | 2021-07-29 21:28 |
600 SEK | 2021-07-29 18:51 |
550 SEK | 2021-07-29 18:27 |
100 SEK | Startpris |