Mattallrikar 12st, djupa tallrikar 13st samt förrättstallrikar 15st. Bruksslitage, några delar med nagg och sliten dekor, fläckar, repor. (Diameter 21-23,5)
2 700 SEK | 2021-08-01 12:06 |
2 600 SEK | 2021-08-01 12:02 |
1 300 SEK | 2021-08-01 01:11 |
1 200 SEK | 2021-07-31 00:26 |
950 SEK | 2021-07-31 20:55 |
450 SEK | 2021-07-31 10:02 |
300 SEK | 2021-07-30 17:20 |
250 SEK | 2021-07-30 12:14 |
150 SEK | 2021-07-29 19:42 |
100 SEK | 2021-07-29 19:39 |
100 SEK | Startpris |