Ostformar 2st, originalmålad smörkärna, form i koppar, m.m. Bl.a. med bomärken. Slitage, mindre skador. (Högsta höjd 70)
650 SEK | 2021-08-01 11:18 |
600 SEK | 2021-08-01 12:24 |
400 SEK | 2021-08-01 11:51 |
300 SEK | 2021-08-01 00:41 |
300 SEK | 2021-08-01 06:54 |
150 SEK | 2021-07-29 20:40 |
100 SEK | Startpris |