Ek. Nedfällbar, med underliggande musiklåda. Spelskivor medföljer. Ytslitage, urtavla med mindre skador. (Höjd 36)
4 600 SEK | 2021-08-01 12:12 |
4 400 SEK | 2021-08-01 12:01 |
3 600 SEK | 2021-08-01 07:54 |
3 000 SEK | 2021-08-01 06:55 |
2 600 SEK | 2021-07-31 11:38 |
1 600 SEK | 2021-07-31 09:44 |
1 400 SEK | 2021-07-30 20:03 |
1 300 SEK | 2021-07-30 18:42 |
1 200 SEK | 2021-07-30 16:50 |
950 SEK | 2021-07-30 13:54 |
750 SEK | 2021-07-30 09:18 |
650 SEK | 2021-07-30 00:10 |
550 SEK | 2021-07-29 19:51 |
500 SEK | 2021-07-29 18:08 |
500 SEK | 2021-07-29 19:51 |
100 SEK | Startpris |