Bl.a. originalmålad. Slitage, fläckar. några band saknas, mindre skador. (Högsta höjd 48)
850 SEK | 2021-07-29 23:47 |
800 SEK | 2021-07-29 20:12 |
400 SEK | 2021-07-29 22:28 |
300 SEK | 2021-07-29 19:52 |
100 SEK | Startpris |