Olja på träskiva, "Weybridge". I antik, skulpterad ram. Osignerad. Krackeleringar. (24,5x33)
1 300 SEK | 2021-08-01 12:41 |
1 200 SEK | 2021-08-01 12:04 |
1 100 SEK | 2021-08-01 12:02 |
950 SEK | 2021-08-01 11:26 |
600 SEK | 2021-07-29 21:35 |
400 SEK | 2021-07-30 09:16 |
200 SEK | 2021-07-29 18:17 |
100 SEK | Startpris |