Förgylld brons och mässing. Stomme i glas. behängd med slipade prismor. För fem ljus. Ljusmanschetter med skador, delvis lösa prismor, ljusarmar något sneda. (Höjd 55)
1 300 SEK | 2021-07-31 22:28 |
1 200 SEK | 2021-08-01 12:22 |
750 SEK | 2021-08-01 12:00 |
650 SEK | 2021-07-30 15:38 |
600 SEK | 2021-07-31 17:24 |
500 SEK | 2021-07-29 18:30 |
350 SEK | 2021-07-30 15:17 |
150 SEK | 2021-07-29 22:41 |
100 SEK | Startpris |