Kaffekoppar 8st, kaffefat 8st, assietter 7st, sockerskål, gräddkanna, kaffekanna, kakfat 3st, småfat 3st, vaser 2st samt fat av annan modell. Bruksslitage, enstaka nagg. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 6,5)
600 SEK | 2021-07-30 21:21 |
550 SEK | 2021-08-01 01:49 |
350 SEK | 2021-07-30 11:54 |
300 SEK | 2021-07-29 18:26 |
250 SEK | 2021-07-30 10:01 |
100 SEK | Startpris |