Olja på träskiva, poserande kvinna. Osignerad. Ram med dekorsprickor/lagningar. (13,5x19)
2 600 SEK | 2021-08-01 11:59 |
2 500 SEK | 2021-08-01 12:00 |
1 600 SEK | 2021-08-01 10:51 |
1 300 SEK | 2021-07-31 17:33 |
800 SEK | 2021-07-30 09:16 |
550 SEK | 2021-07-29 23:11 |
350 SEK | 2021-07-29 21:57 |
250 SEK | 2021-07-29 19:43 |
200 SEK | 2021-07-29 18:44 |
100 SEK | 2021-07-29 18:15 |
100 SEK | Startpris |