Med tryckt blomdekor. Hänklar i form av lejonmaskaroner. Stämplad. En hänkelring med lagning, krackelering, bottenspricka. (Höjd 36, diameter 35)
3 400 SEK | 2021-08-01 11:48 |
3 200 SEK | 2021-08-01 11:46 |
1 900 SEK | 2021-08-01 11:02 |
1 400 SEK | 2021-08-01 09:46 |
850 SEK | 2021-07-30 15:59 |
600 SEK | 2021-07-30 12:57 |
150 SEK | 2021-07-30 12:43 |
100 SEK | 2021-07-30 01:08 |
100 SEK | Startpris |