Färglitografi, blommor och groda. Signerad och numrerad. Daterad 77. Inramad. (28x42)
1 000 SEK | 2021-07-31 19:50 |
950 SEK | 2021-08-01 11:45 |
750 SEK | 2021-08-01 07:45 |
550 SEK | 2021-07-30 15:04 |
450 SEK | 2021-07-30 18:47 |
200 SEK | 2021-07-29 20:16 |
150 SEK | 2021-07-29 23:06 |
100 SEK | Startpris |