Tekoppar 3st, tefat 3st, kaffekoppar 10st, kaffefat 12st, assietter 12st. Bruksslitage, fläckar, varierande storlek/ålder, enstaka nagg. (Kaffekopparnas höjd 5,5, diameter 8)
900 SEK | 2021-07-31 08:00 |
850 SEK | 2021-08-01 11:53 |
750 SEK | 2021-07-31 09:22 |
550 SEK | 2021-07-30 17:18 |
300 SEK | 2021-07-30 11:03 |
200 SEK | 2021-07-30 10:00 |
150 SEK | 2021-07-30 06:03 |
100 SEK | 2021-07-29 21:12 |
100 SEK | Startpris |