Mässing. Handtag med rockaskinn. Läderbalja. Repor, slitage, gåvoplakett och gravyr. (Längd 80)
1 700 SEK | 2021-07-30 18:56 |
1 600 SEK | 2021-06-24 15:09 |
1 300 SEK | 2021-07-29 23:07 |
600 SEK | 2021-07-29 20:21 |
400 SEK | 2021-07-29 18:15 |
100 SEK | Startpris |