Färglitografi, geometrisk komposition. Signerad och numrerad. Inramad. (64x48)
800 SEK | 2021-08-01 11:28 |
750 SEK | 2021-08-01 11:14 |
600 SEK | 2021-08-01 10:45 |
400 SEK | 2021-07-30 01:04 |
200 SEK | 2021-07-29 22:04 |
150 SEK | 2021-07-29 21:57 |
100 SEK | 2021-07-29 21:23 |
100 SEK | Startpris |