Mattallrikar 11st, djupa tallrikar 8st, förrättstallrikar 10st, assietter 6st, äggkoppar 4st samt serveringsdelar 8st. Bruksslitage, fläckar, naggar, bl.a. med krackelering.
1 800 SEK | 2021-08-01 09:54 |
1 800 SEK | 2021-08-01 11:36 |
1 400 SEK | 2021-08-01 09:49 |
1 100 SEK | 2021-08-01 09:15 |
750 SEK | 2021-08-01 08:26 |
500 SEK | 2021-07-29 21:39 |
300 SEK | 2021-07-29 20:50 |
200 SEK | 2021-07-29 20:18 |
100 SEK | Startpris |