Förgyllt ramverk. I etui. Fotografiet med fläckar, slitage. (9x8)
850 SEK | 2021-08-01 10:50 |
800 SEK | 2021-08-01 11:10 |
250 SEK | 2021-07-31 10:34 |
200 SEK | 2021-07-30 19:51 |
100 SEK | 2021-07-29 19:20 |
100 SEK | Startpris |