Bemålad trä. Beslag av smide. Nyckel finns. Hårt slitage, smide med mindre skador, senare bemålning. (Längd 46)
700 SEK | 2021-08-01 10:06 |
650 SEK | 2021-08-01 07:14 |
400 SEK | 2021-07-31 12:21 |
400 SEK | 2021-07-31 16:51 |
300 SEK | 2021-07-30 22:41 |
150 SEK | 2021-07-29 23:58 |
100 SEK | Startpris |