Tekoppar 12st, tefat 12st, kaffekoppar 12st, kaffefat 11st, kaffekanna, tekanna, sockerskål, ljusstakar ett par samt gräddkanna. Bruksslitage, bl.a. med missfärgning, några delar med skada, enstaka krackelering. (Tekopparnas höjd 7,5, diameter 9,5)
5 200 SEK | 2021-08-01 11:59 |
5 000 SEK | 2021-08-01 11:58 |
4 200 SEK | 2021-08-01 11:54 |
2 200 SEK | 2021-07-31 16:34 |
1 800 SEK | 2021-08-01 00:14 |
900 SEK | 2021-07-30 17:19 |
750 SEK | 2021-07-30 09:35 |
700 SEK | 2021-07-29 23:57 |
650 SEK | 2021-07-29 22:38 |
200 SEK | 2021-07-29 21:37 |
100 SEK | 2021-07-29 18:05 |
100 SEK | Startpris |