Träskuren och bemålad. Föreställande häst. Lagningar, slitage, mindre avslag. (Höjd 30)
1 100 SEK | 2021-08-01 09:10 |
1 000 SEK | 2021-07-31 11:28 |
800 SEK | 2021-07-31 17:29 |
350 SEK | 2021-07-30 23:07 |
300 SEK | 2021-07-30 22:46 |
150 SEK | 2021-07-29 23:54 |
100 SEK | Startpris |