Klarglas. Etikettmärkt. Bruksslitage, botten med repor. (Höjd 17, diameter 20)
1 400 SEK | 2021-08-01 11:42 |
1 300 SEK | 2021-08-01 10:16 |
1 200 SEK | 2021-08-01 10:02 |
1 100 SEK | 2021-07-31 22:09 |
1 000 SEK | 2021-07-31 23:11 |
750 SEK | 2021-07-30 19:55 |
600 SEK | 2021-07-30 00:54 |
550 SEK | 2021-07-29 21:36 |
400 SEK | 2021-07-29 20:45 |
350 SEK | 2021-07-29 19:08 |
200 SEK | 2021-07-29 20:43 |
100 SEK | Startpris |