Delvis förgylld mässing. Med dekor av ymnighetshorn, blomster. För fyra ljus vardera. En ljusarm med lagning. Ytslitage, mindre bulor. (Höjd 41)
5 000 SEK | 2021-08-01 12:00 |
4 800 SEK | 2021-08-01 11:39 |
3 800 SEK | 2021-08-01 09:07 |
3 600 SEK | 2021-07-31 18:22 |
3 200 SEK | 2021-07-31 11:23 |
2 400 SEK | 2021-07-30 10:22 |
2 300 SEK | 2021-07-31 00:39 |
650 SEK | 2021-07-29 18:50 |
300 SEK | 2021-07-29 22:42 |
200 SEK | 2021-07-29 20:14 |
100 SEK | 2021-07-29 18:28 |
100 SEK | Startpris |