Tvådelad, med gängad fot. Mynning med gjuten blombård. Invändigt förgylld. Senare gäng och mutter. Slitage, bulor. (Höjd 11, vikt 85g.)
700 SEK | 2021-08-01 11:55 |
650 SEK | 2021-08-01 11:07 |
600 SEK | 2021-07-30 18:37 |
500 SEK | 2021-07-29 21:23 |
500 SEK | 2021-07-30 01:05 |
400 SEK | 2021-07-30 00:17 |
300 SEK | 2021-07-29 18:20 |
100 SEK | Startpris |