Fanerad i bl.a. mahogny med inläggningar. Dubbla handtag av mässing. Fotavslut i mässing. Insats i mässing. Enstaka fanerbortfall, mindre fanersprickor, insats något bulig och fläckig. (Höjd 52, 30x30)
5 000 SEK | 2021-08-01 12:03 |
4 800 SEK | 2021-08-01 11:59 |
3 800 SEK | 2021-08-01 11:27 |
3 200 SEK | 2021-08-01 11:10 |
2 500 SEK | 2021-08-01 09:54 |
2 300 SEK | 2021-08-01 08:41 |
1 500 SEK | 2021-07-31 23:11 |
1 500 SEK | 2021-08-01 07:23 |
1 300 SEK | 2021-08-01 01:48 |
1 000 SEK | 2021-07-30 20:19 |
850 SEK | 2021-07-29 23:03 |
550 SEK | 2021-07-30 07:38 |
250 SEK | 2021-07-29 22:24 |
200 SEK | 2021-07-29 20:22 |
150 SEK | 2021-07-29 19:15 |
100 SEK | 2021-07-29 18:28 |
100 SEK | Startpris |