Modell G2563. Bemålad trä. Två ljuspunkter. Textil skärm. Stämplad. Färgslitage, skärm med revor. (Höjd 75)
1 400 SEK | 2021-08-01 11:59 |
1 300 SEK | 2021-08-01 12:01 |
1 100 SEK | 2021-08-01 11:50 |
900 SEK | 2021-07-30 19:53 |
800 SEK | 2021-07-31 12:33 |
700 SEK | 2021-07-30 22:47 |
600 SEK | 2021-07-30 00:20 |
400 SEK | 2021-07-30 01:04 |
250 SEK | 2021-07-29 21:34 |
200 SEK | 2021-07-29 21:54 |
100 SEK | Startpris |