Originalmålning. Med infällda dörrspeglar. Beslag av smide. Nyckel saknas. Foder med skador, slitage, torrsprickor, karm med avslag, mindre komplettering. (Karmmått 170x89)
2 000 SEK | 2021-07-31 22:19 |
1 900 SEK | 2021-07-31 17:16 |
400 SEK | 2021-07-29 23:27 |
350 SEK | 2021-07-30 11:56 |
250 SEK | 2021-07-30 00:12 |
150 SEK | 2021-07-29 22:09 |
100 SEK | 2021-07-29 21:27 |
100 SEK | Startpris |