Gjutjärn. Hänkelfästen i form av fabeldjur. Med reliefdekor av bl.a. kerub. Stämplad. Slitage, rost. (Höjd 74, bredd 54)
17 500 SEK | 2021-08-01 10:41 |
17 000 SEK | 2021-08-01 11:28 |
16 000 SEK | 2021-08-01 11:27 |
11 000 SEK | 2021-08-01 09:52 |
6 800 SEK | 2021-08-01 08:28 |
6 600 SEK | 2021-07-31 23:09 |
4 000 SEK | 2021-07-31 18:37 |
3 400 SEK | 2021-07-31 10:04 |
3 200 SEK | 2021-07-30 09:08 |
2 700 SEK | 2021-07-30 00:13 |
2 200 SEK | 2021-07-29 22:43 |
2 000 SEK | 2021-07-29 19:46 |
1 800 SEK | 2021-07-29 19:45 |
300 SEK | 2021-07-29 19:44 |
100 SEK | 2021-07-29 19:15 |
100 SEK | Startpris |