Bronserad och förgylld. Med sidoglas. Dekor av bl.a. blomster och sköldformation. Dekorsprickor, ytskador, senare glas och bronsering, bakstycke maskstunget. (141x60)
11 000 SEK | 2021-08-01 11:32 |
10 500 SEK | 2021-08-01 11:02 |
9 000 SEK | 2021-08-01 11:28 |
8 400 SEK | 2021-08-01 11:04 |
5 400 SEK | 2021-07-31 22:27 |
5 000 SEK | 2021-07-31 18:31 |
3 200 SEK | 2021-07-30 21:51 |
2 800 SEK | 2021-07-29 23:32 |
2 600 SEK | 2021-07-29 20:13 |
2 400 SEK | 2021-07-29 20:03 |
2 200 SEK | 2021-07-29 18:49 |
100 SEK | Startpris |