Quartz. Förgylld boett och stålarmband. Går ej. Bruksslitage. (Diameter 40mm)
1 300 SEK | 2021-06-06 07:41 |
1 200 SEK | 2021-06-05 20:00 |
1 000 SEK | 2021-06-05 12:50 |
700 SEK | 2021-06-03 21:11 |
300 SEK | 2021-06-04 15:47 |
100 SEK | Startpris |