Förgylld boett. Armband i läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Slitage, repor. (Diameter 35mm)
250 SEK | 2021-06-06 09:21 |
200 SEK | 2021-06-05 09:58 |
150 SEK | 2021-06-05 22:38 |
100 SEK | Startpris |