Fanerad. Med skuren och färgad dekor. Handtag av järn. Slitage, fanerskador, fläckar. (Längd 32)
1 200 SEK | 2021-06-06 11:53 |
1 100 SEK | 2021-06-03 23:22 |
100 SEK | Startpris |