Olja på duk, vinterbild. Signerad. Ställvis något krackelerad. (44x65)
5 400 SEK | 2021-06-06 11:56 |
5 200 SEK | 2021-06-03 23:58 |
4 400 SEK | 2021-06-06 11:39 |
4 000 SEK | 2021-06-04 17:55 |
100 SEK | Startpris |