Ljusstakar ett par, "Liljan" samt vas. Stämplade. Bl.a. med slitage och fläckar. (Höjd 12-17)
800 SEK | 2021-06-06 12:31 |
750 SEK | 2021-06-06 08:57 |
650 SEK | 2021-06-05 17:30 |
600 SEK | 2021-06-04 21:33 |
550 SEK | 2021-06-03 23:41 |
250 SEK | 2021-06-04 11:17 |
150 SEK | 2021-06-03 22:14 |
100 SEK | Startpris |