Stål, med färgad dekor. Bruksslitage, repor. (Diameter 38,5)
650 SEK | 2021-06-06 11:39 |
600 SEK | 2021-06-04 16:39 |
550 SEK | 2021-06-05 18:44 |
450 SEK | 2021-06-04 14:32 |
100 SEK | 2021-06-03 21:19 |
100 SEK | Startpris |