Ett av Claes Eric Heland, Norrköping, 1770 samt fat, Stockholm, 1700-tal, kulhamrat. Slitage, mindre bulor. (Diameter 32-40)
1 200 SEK | 2021-06-06 09:56 |
1 200 SEK | 2021-06-06 10:22 |
900 SEK | 2021-06-06 09:09 |
300 SEK | 2021-06-03 21:52 |
100 SEK | Startpris |