Dubbla hänklar. Invändigt förtent. Slitage, repor, locket buligt. (45x36)
300 SEK | 2021-06-06 11:55 |
250 SEK | 2021-06-06 10:21 |
250 SEK | 2021-06-06 11:28 |
150 SEK | 2021-06-05 13:08 |
100 SEK | 2021-06-04 08:39 |
100 SEK | Startpris |