Gjutjärn. Svartmålat. Med dekor av bl.a. delfiner. Lagning, färgslitage. (Höjd 77)
500 SEK | 2021-06-06 11:47 |
450 SEK | 2021-06-06 10:29 |
400 SEK | 2021-06-04 23:02 |
200 SEK | 2021-06-05 20:43 |
100 SEK | 2021-06-04 12:57 |
100 SEK | Startpris |