Bronserad och förgylld. Med skuren dekor. Urtavlan märkt E.Söderlund Uppsala. Nyckel och pendel finns. Färgslitage, enstaka avslag. (Höjd 82)
300 SEK | 2021-06-06 11:34 |
300 SEK | 2021-06-06 11:35 |
150 SEK | 2021-06-05 08:23 |
100 SEK | Startpris |