Teak. Monogramsignerad. Repor, fläckar, mindre avslag. (Längd 70)
800 SEK | 2021-06-06 11:39 |
750 SEK | 2021-06-06 09:57 |
600 SEK | 2021-06-06 07:46 |
550 SEK | 2021-06-05 00:34 |
100 SEK | Startpris |