Förgylld boett. Kedja i double. Serienummer 7662675. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage. (Diameter 50mm)
1 200 SEK | 2021-06-06 12:01 |
1 100 SEK | 2021-06-06 11:59 |
500 SEK | 2021-06-05 22:03 |
400 SEK | 2021-06-05 09:16 |
100 SEK | Startpris |