Försilvrad mässing. Ytslitage, enstaka dekorskador. (Höjd 49)
700 SEK | 2021-06-06 09:35 |
650 SEK | 2021-06-06 08:38 |
400 SEK | 2021-06-05 12:22 |
100 SEK | 2021-06-03 23:19 |
100 SEK | Startpris |