Med emaljerad dekor. En med emaljskador, bruksslitage. (Längd 9,5-10)
800 SEK | 2021-06-06 11:59 |
750 SEK | 2021-06-06 11:57 |
700 SEK | 2021-06-06 11:40 |
550 SEK | 2021-06-04 09:39 |
250 SEK | 2021-06-04 07:31 |
200 SEK | 2021-06-03 23:40 |
150 SEK | 2021-06-03 21:06 |
100 SEK | 2021-06-03 20:51 |
100 SEK | Startpris |