Stål. C-case. Med datumangivelse. Armband av stål. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, glas med repor. (Diameter 35mm)
5 800 SEK | 2021-06-04 22:46 |
5 600 SEK | 2021-06-06 10:59 |
4 800 SEK | 2021-06-06 09:36 |
4 600 SEK | 2021-06-02 09:35 |
4 000 SEK | 2021-06-04 09:47 |
2 400 SEK | 2021-06-04 05:51 |
1 500 SEK | 2021-06-03 21:08 |
600 SEK | 2021-06-03 21:01 |
500 SEK | 2021-06-03 21:00 |
100 SEK | Startpris |