Med dekor av treklöver. Stämplad. Bruksslitage. (Höjd 22, diameter 18)
1 300 SEK | 2021-06-06 11:59 |
1 200 SEK | 2021-06-06 11:16 |
1 100 SEK | 2021-06-06 05:47 |
550 SEK | 2021-06-05 12:51 |
500 SEK | 2021-06-05 10:10 |
250 SEK | 2021-06-03 22:49 |
150 SEK | 2021-06-03 21:58 |
100 SEK | Startpris |