Olja på duk, havsbild med skepp. Signerad. Krackelering, färgsläpp, dukets hörn med liten skada. (36x49)
7 000 SEK | 2021-06-06 12:01 |
6 800 SEK | 2021-06-06 12:00 |
4 200 SEK | 2021-06-06 10:37 |
2 000 SEK | 2021-06-05 08:50 |
1 500 SEK | 2021-06-05 07:33 |
1 100 SEK | 2021-06-04 16:51 |
450 SEK | 2021-06-04 04:48 |
300 SEK | 2021-06-03 22:11 |
100 SEK | 2021-06-03 19:52 |
100 SEK | Startpris |